فروش لوله و یراق آلات استیل

فرفوژه استیل

فرفوژه استیل
از آنجایی که فرفوژه آهنی بسیار نظر مشتریان محترم را جلب کرده بود،آریس استیل فرفوژه استیل را مد نظر قرار داد و در طرح های مختلف آماده ارایه می باشد.برخی از نمونه طرح های موجود در انبار را در تصاویر زیر میبینیم.


ادامه مطلب ...

نرده الکترواستاتیک چیست؟

نرده الکترواستاتیک چیست؟
در سال 1397 به دلیل نوسانات قیمت دلار قیمت لوله و پروفیل استیل به میزان چشمگیری (حتی تا 5 برابر) افزایش یافت تا آنجا که بسیاری از سازندگان و مجریان قادر به تهیه یا اجرای نرده استیل در پروژه های خود نشدند و یا اگر پروژه ای در زمینه نرده استیل اجرا میشود ضخامت لوله و پروفیل استیل به حدی ضعیف در نظر گرفته میشود که از استحکام بالایی در پایان کار برخوردار نیست.به همین دلیل بسیاری از سازندگان و مجریان به سوی نرده الترواستاتیک روی آوردند.

ادامه مطلب ...

یراق نرده استیل

نرده استیل 
در عصری زندگی میکنیم که به سوی زندگی مدرن پیش میرود وملزومات قدیمی محبوبیت خودرا بین مردم از دست میدهد و جای آن ها را ملزومات وادوات جدید می گیرد،نرده راه پله هم از این قاعده مستثنی نبوده و از شکل کلاسیک آهنی که سال ها پیش اجرا می شد و نیاز به جوشکاری فراوان داشت به سمت نصب راحت و آسان
با پیچ و پرچ رفته است. وحتی آلیاژهای دیگری مثل استیل و آلومینیوم و هم چنین آهن الکترو استاتیک در نرده راه پله استفاده میشود.

ادامه مطلب ...

نرده الکترو استاتیک

با توجه به افزایش قیمت دلار،قیمت استیل بسیار بالا رفت وبعضی از تولید کننده های محترم اقدام به تولید لوله های آهنی در رنگ های مختلف کردندومجریان محترم نرده های بسیار شکیل وزیبا اجرا کردند. با گذشت زمان و پایین تر آمدن قیمت دلار،بعضی از فروشندگان استیل با لابی و قدرتی که در دست دارند سعی در بالا نگه داشتن قیمت ها دارند،تا پول بیشتری از این راه کسب کنند.هم چنین شرکت آریس برای رفاه حال مشتریان اقدام به تولید این لوله های شکیل با رنگی مقاوم،در رنگ های مختلف انجام داده است.

ادامه مطلب ...