10/4 1397
نرده الکترواستاتیک چیست؟
در سال 1397 به دلیل نوسانات قیمت دلار قیمت لوله و پروفیل استیل به میزان چشمگیری (حتی تا 5 برابر) افزایش یافت تا آنجا که بسیاری از سازندگان و مجریان قادر به تهیه یا اجرای نرده استیل در پروژه های خود نشدند و یا اگر پروژه ای در زمینه نرده استیل اجرا میشود ضخامت لوله و پروفیل استیل به حدی ضعیف در نظر گرفته میشود که از استحکام بالایی در پایان کار برخوردار نیست.به همین دلیل بسیاری از سازندگان و مجریان به سوی نرده الترواستاتیک روی آوردند.


حال میخواهیم توضیحی در مورد نرده الکترواستاتیک به شما بدهیم.
اصطلاحی به عنوان نرده الکترواستاتیک یا لوله های الکترواستاتیک یا لوله های آهنی رنگ کوره ای یا ... در بازار ایران متداول شده که این نوع از نرده متشکل از لوله های آهنی است که با فرآیند الکترواستاتیک (کوره ای) رنگ میشوند.به طور کلی این لوله ها قبل از رنگ کاملا با استفاده از مواد شیمیایی شستشو میشود تا عاری از هر گونه چربی،گرد و غبار،آلاینده و ... باشد و سپس با رنگهای پودری به صورت یکسان رنگپاشی شده و برای تثبیت رنگ در کوره پخته میشوند.
وجود آزماشگاه مجهز،نفرات آموزش دیده،تست رنگ و .... اهمیت به سزایی در تولید این گونه رنگها دارد
در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی موجود لوله های رنگی الکترواستاتیک (نرده الکترواستاتیک) به دلیل زیبایی بسیار بالا،استحکام بالا در برابر ضربه و خط و خش و مواد شیمیایی،مقرون به صرفه بودن،تولید مناسب هر سلیقه ، تنوع رنگی بالا ، قابلیت تمیز کردن آسان و ...... توانسته است جایگزین مناسبی برای نرده استیل باشد و طرفداران خود را در بین سازندگان و مجریان محترم پیدا کرده است.
از اینرو شرکت آریس با یاری خداوند متعال و تجربه بالا در زمینه نرده با استفاده از بهترین رنگهای پودری موجود در بازار ایران و به کارگیری بهترین کارخانه رنگپاشی  رنگ پودری ایران شروع به تولید لوله های الکترواستاتیک (نرده الکترواستاتیک) در رنگهای متنوع نموده است.
برای استعلام قیمت لوله های رنگی الکترواستاتیک(نرده الکترواستاتیک) با ما تماس بگیرید.